درباره ما

رزومه شرکت تعاونی کامپیوتری ققنوس غرب

از سال 1395 شرکت را فعال نموده و شروع به راه اندازی اپ و سامانه حمل و نقل اینترنتی فلیپ Flip تاکسی سرویس و سرویس بار با کمک و برای شهرداری همدان و بالاخص سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری نمودیم که پس از یکسال دوندگی مجوزهای لازم را اعم از اماکن و حتی اجازه بستن قرارداد با شهرداری داده نشد و کار مسکوت ماند تا اینکه از خرداد 96 رقبا یک به یک تاکسی سرویسهای اینترنتی را در همدان اجرا نمودند و ما نیز بدلایل فوق  کسب و کارمان را تعطیل نمودیم.

2 – از بهار سال 96 همزمان با فعالیت سرویس فلیپ ، نمایندگی استان همدان اپلیکیشن نوبت دهی آنلاین پزشکان سینا را در همدان عرضه و در نمایشگاه همدان معرفی نمودیم که با وجود درخواست همیاری  و کمک از دانشگاه علوم پزشکی و سازمان نظام پزشکی همدان نه تنها کمکی ننمودند بلکه سنگ راهمان شده و جلوی فعالیت مان را گرفتند و گفتند ما خودمان چنین برنامه ای در دست احداث داریم که البته تاکنون نیز محقق نشده و صرفأ برای جلوگیری از فعالیت ما بود و بناچار در پایان سال 96 آنرا نیز تعطیل نمودیم.

3– از ابتدای سال 1397 پروژه کیوکیوشاپ (فروشگاه و حراجی اینترنتی همه منظوره با قابلیت چند فروشندگی)  با هدف عضو نمودن کلیه کسبه همدان در صنوف مختلف و با همیاری و کمک شهرداری همدان را آغاز نمودیم که متاسفانه پس از یکسال وعده و قول مدیران وقت با عوض شدن شهردار آن پروژه از حالت نیمه خصوصی نیمه دولتی خارج شد و به تنهایی نیز بدلیل نداشتن سرمایه کافی جهت تبلیغات و جذب فروشندگان در همین مرحله متوقف ماند و تاکنون فقط به همین شکل سایت را زنده و سرپا نگه داشته ایم تا با وامی یا سرمایه گذاری بتوانیم این ایده را محقق نماییم.

4 – ابتدای سال 1397 اپ و سایتی را برای اتحادیه صنوف همدان و بجهت یکپارچه سازی اعضایشان به ایشان معرفی و تقاضا نمودیم با همکاری هم آنرا اجرا نماییم که متاسفانه با وجود ابراز علاقه همکاریی صورت نپذیرفت و ما نیز آنرا ادامه ندادیم.

5– از اواسط سال 1397نیز شرکت بسته و دفتر تعطیل گردید. خود بنده نیز بصورت انفرادی و فرد حقیقی به تولید قالب و راستچین سازی و فارسی سازی قالب های مختلف خارجی و خود ساخته روی آورده و هم اکنون هم در این مرحله بسر میبرم.     

6 – از ابتدای سال 1399 و با توجه به اپیدمی کرونا و لزوم خدمات رسانی از طریق اینترنت به شهروندان برآن شدیم تا مجددا حراجی بازار ققنوس غرب به آدرس WWW.QQSHOPP.COM   را آماده انتشار نموده و از فروشندگان بخواهیم محصولات خودشان را برای شهروندان همدانی در وهله اول از داخل این سامانه به معرض نمایش و فروش قرار دهند و اکنون در حال بارگیری محتوای افراد عضو شده در این سامانه هستیم و پس از تکمیل شدن محتوا و ساخت و اتصال برنامه اندرویدی آن به سامانه، از طرق مختلف بازاریابی و کمپین های تبلیغاتی سایت را به عموم معرفی نمایم و امیدوارم با کمک شما مردم عزیز میسر گردد.

7- از ابتدای پائیز سایت املاک و مستغلات همدان را با نام سیزان www.seyzaan.com استارت زده ایم که بحول و قوه الهی بزودی فعال میگردد.

8- از چندی پیش سامانه ای را در با همیاری شهرداری دست طراحی داریم که راه اندازی آن نقطه عطفی در ایران و خاورمیانه خواهد بود. و بزودی خبرهای آن را در دسترس عموم قرار داده و همه میتوانند از مزایای آن بهره مند گردند.

“” با تشکر فراوان: مدیرعامل شرکت تعاونی کامپیوتری ققنوس غرب “”